Specialūs pasiūlymai

Moteriški batai 

Dauguma moterų begalo mėgsta batus. Atlikto psichologinio tyrimo metu  buvo nustatyta, kad moterys, pirkdamos batus, perka svajones ir troškimus. Mes tuo tikime, nes geri batai padeda labiau savimi pasitikėti. Dauguma moterų batams negaili pinigų, nes jie padeda jaustis gražesne, elegantiška. Verta pasvarstyti, kiek visko keičia naujų batų pora. Didžioji moterų keičiantis sezonui ieško bent dviejų porų naujų moteriškų batų. O kur dar šventės, kurių metu tikrai reikia naujų aukštakulnių ar basučių.

Dubatai.lt siūlo didelį Moteriškų batų pasirinkimą internete. Kokybiška avalynė moterims:

Didžiausias Moteriškų Batų Pasirinkimas Internete Geriausiomis Kainomis. Apsilankykite Mūsų Parduotuvėje ir Išsirinkite Batus Sau ir Visai Šeimai! Vasaros sezono batai, rudeniniai batai, žieminiai batai, batai pavasariui, viskas - dubatai.lt - lengva, paprasata ir patogu.

 • Žemakulniai (balerinos)
  Žemakulniai (balerinos)

  Žemakulniai - Balerinos ypač lengvi, bateliai apvalinta nosele, plokščiu padu ir žema pakulne. Panašūs į balerinų batelius ir laivutes. Vieni patogiausių batelių, kuriuos dėvi moterys. Balerinos gali būti ir smailiu priekiu, gaminamos iš odos, zomšo, ar eko odos, eko zomšo. Balerinas galima nešioti pavasarį, vasarą, ar rudenį ir žiemą patalpose. ČIA STILINGI BATAI MOTERIMS INTERNETU

  Įsigykite moteriškus žemakulnius batus internetu. Kokybiški, patogūs ir madingi moteriški žemakulniai batai. Didžiausias moteriškos avalynės pasirinkimas internetu, ypač geromis kainomis. Naujausios moteriškų batų kolekcijos.

 • Mokasinai
  Mokasinai

  Dubatai.lt internetinėje parduotuvėje galitei įsigyti kokybiškus moteriškus mokasinus. Mo

  Mokasinai (moccasins) - tai bepakulnis odinis apavas, kurio viršuje yra iškili mokasinų siūlė. Mokasinų batų priekyje dažnai galima pamatyti odinį raištelį. Mokasinus moterys pamėgo dėvėti ir prie kelnių ir prie sijono. Tai lengvi batai, kuriuos nesudėtinga derinti tarpusavyje. Bent vieni mokasimai būtinai turi būti tarp pasirinktos avalynės. Pavasario sezoną mokasinai labai tinka todėl, kad juos nesunku priderinti ir prie lengvos striukės ar paltuko.

  Dubatai internetinėje batų parduotuvėje rasite įvairaus modelio Moteriškus mokasinus internetu. Kokybiški, patogūs ir madingi moteriški batai.

 • Auliniai batai
  Auliniai batai

  Moteriški auliniai batai internetu. Madingi, patogūs ir kokybiški moteriški batai. Naujausios moteriškų aulinių batų kolekcijos, ypač geromis kainomis. Didžiausias moteriškos avalynės pasirinkimas internetu.  Siūlome išsirinkti stilingus aulinius batus, kurie pagaminti iš eko odos, eko zomšo. Taip pat odinius aulinius batus, zomšinius aulinius. Šioje kategorijoje rasite aulinius batus su platforma, aulinukus su kulnu ar lygiapadžius aulunukus moterims. Siūlome ir sportinio stiliaus aulinius batus. 

  Daug išskirtinių aulinių batų modelių, kurių kainos mažos. 

 • Bateliai (Aukštakulniai)
  Bateliai (Aukštakulniai)

  Moteriški bateliai internetu. Žemakulniai ir aukštakulniai bateliai. Madingi, patogūs ir kokybiški moteriški batai. Naujausios moteriškų betelių kolekcijos, ypač geromis kainomis. Didžiausias moteriškos avalynės pasirinkimas internetu. Aukštakulniai bateliai reikalingi kiekvienai moteriai, tai būtina aprangos dalis. dubatai.lt asortimente  yra eko odos aukštakulniai, zomšiniai aukštakulniai, aukštakulniai ant platformos, aukštakulniai žemesniu padu, aukštakulniai itin aukštu kulnu. Turime ir odinių aukštakulnių, ar pagamintų iš zomšo. Naujausios aukštakulnių batelių kolekcijos - mūsų el. parduotuvėje. Rasite ir ypač patraukliomis kainomis batelių aukštu kulnu. 

 • Ilgaauliai batai
  Ilgaauliai batai

  Moteriški ilgaauliai batai internetu. Žemakulniai ir aukštakulniai ilgaauliai batai. Madingi, patogūs ir kokybiški moteriški batai. Naujausios moteriškų ilgaaulių batų kolekcijos, ypač geromis kainomis. Didžiausias moteriškos avalynės pasirinkimas internetu.

  Ilgaauliai yra itin elegantiškas apavas, kuris suteikia stiliui išskirtinumo. Ilgaauliai ne tik šilti, bet ir labai patogūs. 

 • Kaubojiški batai
  Kaubojiški batai

  Dubatai.lt siulomi Kaubojiški batai tai- auliniai batai su vidutinio ar kiek didesnio aukščio sluoksniniais pakulniais ir išlenkto viršukraščio aulais. Gali būti puošti metalinėmis sagtimis, siuvinėti įvairiais raštais. Puikiai tinka prie džinsinių, gėlių motyvais margintų drabužių.

  Moteriški kaubojiški batai internetu. Patogūs ir kokybiški moteriški batai. Naujausios moteriškų kaubojiškų batų kolekcijos, ypač geromis kainomis. Didelis moteriškų kaubojiškų batų pasirinkimas moteriškos avalynės batų parduotuvėje dubatai.lt

 • Guminiai batai
  Guminiai batai

  Moteriški guminiai batai internetu. Madingi, patogūs ir kokybiški moteriški batai. Naujausios moteriškų guminių batų kolekcijos, ypač geromis kainomis. Didžiausias moteriškos avalynės pasirinkimas internetu.

  Lietaus batai reikalingas apavas, ypač Lietuvoje, kadangi pas mus orai dažnai keičiasi. Todėl turėti stilingus guminius batus tikrai pravartu. Galite rinktis iš aukštų guminių batų, arba žemų. 

 • Šlepetės
  Šlepetės

  Moteriškos šlepetės internetu. Madingi, patogūs ir kokybiški moteriški batai. Naujausios moteriškų šlepečių kolekcijos, ypač geromis kainomis.

  Šlepetės ypač tinkamos eiti į paplūdymį, vasarą šlepetės yra nepamainomas apavas. Šlepetes patogu nešioti, jos atrodo stilingi. Ypač madingos šlepetės su platforma. 

 • Basutės (moteriškos)
  Basutės (moteriškos)

  Moteriškos basutės internetu. Naujausios moteriškų basučių kolekcijos, ypač geromis kainomis. Madingi, patogūs ir kokybiški moteriški batai. Didžiausias moteriškos avalynės pasirinkimas internetu. 

  Basutės yra nepamainomos šiltuoju metų laiku. Lengvas basutes galima derinti prie įvairios aprangos. Jos patogios ir nešiojasi labai maloniai, nespaudžia pėdos. 

 • Pusbačiai
  Pusbačiai

  Moteriški pusbačiai internetu. Naujausios moteriškų pusbačių kolekcijos, ypač geromis kainomis. Madingi, patogūs ir kokybiški moteriški batai. Išsirinkite patogius pusbačius, kurie tiks prie jūsų aprangos, ypač keliaujant į ofisą, ar pasirinkus klasikinį aprangos stilių. Pusbačiai moterims pabrėžia stilių ir yra labai elegantiškas apavas, tinkamas rudenį, pavasarį, vasarą. 

 • Sporto / Laisvalaikio batai (moteriški)
  Sporto / Laisvalaikio batai (moteriški)

  Moteriški sporto / laisvalaikio batai internetu. Naujausios moteriškų sportbačių ir laisvalaikio batų kolekcijos, ypač geromis kainomis. Madingi batai internetu - jums, mielos klientės. 

  Patogūs ir kokybiški moteriški batai. Didžiausias moteriškos avalynės pasirinkimas internetu. 

  Visuomet pas mus nauja batų kolekcija. Rinkitės patogumą, kuris nestokoja stiliaus. 

  Laisvalaikio bateliai leis patogiai keliauti, jaustis neusvaržytai. Tokių batų reikia ne vienos poros, todėl mūsų nedidelės batų kainos leis tai padaryti. 

 • Žieminiai
  Žieminiai

  Moteriški žieminiai batai internetu. Kokybiški, patogūs ir madingi moteriški batai. Didžiausias moteriškos avalynės pasirinkimas internetu, ypač geromis kainomis. nauja žiemos kolekcija.

  Žieminiai batai turi būti šilti, su kailiuku viduje, kuris apsaugos nuo sniego, o kojos visuomet bus šiltos. Šiltų žieminių batų padas patogus ir neleidžia paslysti. 

Šiuo metu nėra prekių šioje kategorijoje.