KOKIE BATAI TINKA FIZIŠKAI AKTYVIEMS ŽMONĖMS?

KOKIE BATAI TINKA FIZIŠKAI AKTYVIEMS ŽMONĖMS?

Fizinio aktyvumo nauda begalinė. Apie ją kalba įvairių sričių specialistai, ypač pastaraisiais metais, kuomet fiksuojamas nemažas skaičius antsvorio turinčių žmonių. Tačiau, taip pat galime džiaugtis, kad nemažai iš mūsų jau suprato, kad fizinis aktyvumas yra būtinas. Sveikai širdžiai, bendram kūno tonuso palaikymui, o ir psichinei sveikatai. Kas gali būti geriau, nei po įtemptos dienos valandos pasivaikščiojimas, važiavimas dviračiu ar lengvas bėgimas? O jei dar įtraukiame ir šeimos narius, draugus, sportas tampa dideliu malonumu. Taigi, geriau sportas, nei tortas. Bet, kad laisvalaikis būtų malonus bei turiningas, reikalingas patogus apavas. Todėl norime patarti, į kokius kriterijus reikėtų atsižvelgti renkantis batelius aktyviam laisvalaikiui:

Bateliai ėjimui bus patogūs lanksčiu padu. Mūsų asortimente rasite ne vieną tokių batų porą. Tokie batų modeliai dažniausiai yra ir lengvos medžiagos, kuri leidžia pėdos odai kvėpuoti. Lankstus padas leis patogiai atlikti ir kitus judesius, pavyzdžiui, sporto salėje.

Medžiaga – atsižvelkite į batų medžiagą. Daugelis laisvalaikio batelių skirtų aktyvioms veikloms bus medžiaginiai. Pliusas dar ir tas, kad juos galima patogiai išskalbti skalbimo mašinoje, taip sutaupant daug brangaus laiko. O ir kvapas prakaito mažiau jausis, jei patingėsite tai padaryti. 

Ko nesirinkti? Batelių su platforma. Jie puikūs, gražūs, bet gal geriau juos palikime ne tokiam aktyviam laisvalaikiui. Laisvalaikio bateliai su platforma tinkami ne aktyviam judėjimui, nes sportuojant galite neišvengti pėdos traumos.

Tikimės, kad jūsų vasara bus puiki, aktyvi ir suteiks begalę teigiamų įspūdžių!

Įrašyta 2022-05-30 Pagrindinis, Pakalbam apie batus 0 1460

KomentuotiAtsakyti

Turite būti prisijungęs kad galėtumėte komentuoti.

BLOGO ARCHYVAS

BLOGO KATEGORIJOS

ĮRAŠŲ ETIKETĖS

Komentarai

Komentarų nėra

Blogo paieška

Related articles

Ankstesnis
Sekantis