DAR NETURI BALTŲ KEDŲ???

DAR NETURI BALTŲ KEDŲ???

Dar neturi baltų kedų? Kaip taip? Nejuokaujame, balti moteriški kedukai yra sezono TOP avalynė. Sakote, baltus kedus nepatogu prižiūrėti? Mielai patarsime, kokia priežiūra reikalinga, norint, kad balti batai ilgiau tokie ir išliktų.

Baltų kedų padą (guminę šonų dalį) puikiai nuvalys melanino kempinėlės. Jas dažniausiai naudojame namų priežiūrai, bet kaip šios kempinėlės gerai valo batus! Nebijokite, kempinėlė nuvalys nešvarumus ir nuo eko (dirbtinės) odos ir nuo gumos.

Skalbimas mašina irgi gera alternatyva atgauti kedams švarą. Jei skalbsite žema temperatūra ir trumpiausiu režimu, batams nepakenksite. Ir labai greitai vėl juos galėsite avytė. Šiandiena gamintojai atsižvelgia į vartotojų poreikius, avalynė gaminama tiek iš patvarių dirbtinio pluošto medžiagų, tiek iš kokybiškos natūralios odos. Taigi, sprendimų išlaikyti batus švarius – apstu.

Balti kedai ar kiti sportiniai batai  itin gražiai atrodys prie šviesių plėšytų džinsų – laisvalaikio aprangos. O taip pat prie suknelės, jie padės sukurti paprastą neįpareigojantį stilių.

Tai kodėl dar neturi baltų kedų

Įrašyta 2020-07-01 Pagrindinis, Pakalbam apie batus 0 3780

KomentuotiAtsakyti

Turite būti prisijungęs kad galėtumėte komentuoti.

BLOGO ARCHYVAS

BLOGO KATEGORIJOS

Komentarai

Komentarų nėra

Blogo paieška

Related articles

Ankstesnis
Sekantis