KAD BATAI NESPAUSTŲ – PATARIAME

KAD BATAI NESPAUSTŲ – PATARIAME

 

Mitas, ar teisybė, kad reikėtų rinktis vienu dydžiu didesnius batus, kad šie nespaustų? Teisybę pasakius, taip rekomenduoja net ir avalynės gamintojai. Batų dydis, - sudėtingai išsirenkamas procesas perkant internetu. Dažnas pirkėjas dėl netikslių išmatavimų batus perka tik fizinėse parduotuvėse. Taigi, kaip išsirinkti batus?

Pirmiausia, turėtumėte žinoti tikslų savo pėdos ilgį. Kaip jį pamatuoti? Ryte, nes vakare mūsų kojos po dienos jau būna šiek tiek pabrinkusios išsimatuokite pėdos ilgį nuo kulno iki didžiojo piršto. Pėdą pastatykite ant tvirto paviršiaus.  Gamintojai jau šiandiena pateikia kiekvieno modelio individualias lenteles, kuriose nurodo išmatavimus. Tokios lentelės nėra? Tuomet užklauskite pardavėjo, jis tikrai žinos, kokia situacija – ar bateliai mažinti, ar didinti.

Aukštakulnius tikrai rinkitės dydžiu didesnius. Bus žymiai patogiau, jei pajusite, kad batai per dideli, į kulno vidinę pusę įsidėkite silikoninę pagalvėlę. Nes būtent nešiojant aukštakulnius , koja dažnai patinsta dėl nepatogios padėties pėdai. Ypač rekomenduotume rinktis dydžiu didesnius aukštakulnius, jei jūsų laukia tokia šventė, kaip vestuvės, jubiliejus, kuomet su jais praleisite beveik visą ar visą dieną.

Šlepetės – taisyklė panaši kaip su aukštakulniais. Nesinorėtų, kad pirštai kyšotų lauke, o einant, pėda natūraliai pasistumia į priekį. Tas pats galioja ir basutėms.

Sporto/laisvalaikio batai – na nuo kojų nenukris, o jei mėgstate ilgus pasivaikščiojimus, ar juos renkatės sportui, rekomendacija tokia pati – dydžiu didesni.

Bateliai laiveliai (vadinamosios balerinos), didesnės irgi, jei matote, kad priekis itin bukas, arba prailgintas.

            Ir kaip minėjome pradžioje, fiziškai batus reikėtų pirkti dienos pradžioje.

Gražios ateinančios vasaros!

Įrašyta 2021-05-18 Pagrindinis, Pakalbam apie batus 0 2499

KomentuotiAtsakyti

Turite būti prisijungęs kad galėtumėte komentuoti.

BLOGO ARCHYVAS

BLOGO KATEGORIJOS

Komentarai

Komentarų nėra

Blogo paieška

Related articles

Ankstesnis
Sekantis